Вітання голови Старобільської районної ради із 78-ою річницею з Дня визволення міста Старобільськ від нацистських окупантів.

Шановні старобільчани!

Вітаю Вас із 78-ою річницею Дня визволення міста Старобільськ від нацистських окупантів! Саме Старобільськ 23 січня 1943 року був першим звільненим містом на Україні.

Минають роки, але ми завжди пам’ятаємо та згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій української землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Минає час, але у пам’яті кожного навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Бажаю усім міцного здоров’я, довголіття, добробуту, мирного неба, та бути вдячними тим, хто ціною життя і здоров’я відстояв мир і незалежність.

З повагою,
голова районної ради