Вітання голови районної ради з Днем Соборності України.

Шановні жителі району!

22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу. Цей день  увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея єдності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди великого державного свята – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне його з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, нових досягнень на благо рідної землі і України в цілому! Нехай діяльність кожного з нас буде  спрямована на розвиток і зміцнення регіону, на добробут і розквіт духовності жителів нашого краю.

Зі святом!

З повагою,
голова районної ради                                                         Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання