Старобільщина відзначила 78-му річницю з Дня визволення міста від нацистських окупантів

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя… Минуло 78 років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на Старобільську землю довгоочікуваний та вистражданий мир. Кожного року  23 січня мешканці Старобільська відзначають День звільнення міста від фашистських загарбників, Адже у цей день в далекому 1943 році саме Старобільськ – перше місто в Україні, яке позбулося нацистської окупації.

Тож напередодні цього свята голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, в.о. голови Старобільської районної державної адміністрації Віталій Кононов, заступник Старобільського міського голови Оксана Потапова,  військовий комісар Старобільсько-Новопсковського ОРТЦК та СП Сергій Свириденко та військові поклали квіти до Вічного вогню та вшанували пам’ять загиблих фронтовиків, наших земляків і всіх оборонців та визволителів рідної землі.