День соборності на Старобільщіні

22 січня на центральній площі м.Старобільськ відбувся захід з нагоди відзначення Дня Соборності України. На заході були присутні голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, в.о. голови Старобільської районної державної адміністрації Віталій Кононов, заступник Старобільського міського голови Оксана Потапова, військовий комісар Старобільсько-Новопсковського ОРТЦК та СП Сергій Свириденко громадськість та військові. Захід розпочався з розповіді про процес здобуття незалежності та возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Захід завершився покладанням  квітів  до пам’ятника  народного поета, художника, борця за свободу і щастя українського народу – Тараса Григоровича Шевченка .