Відзначили День пам’яті захисників донецького аеропорту.

16 січня відзначається День пам’яті кіборгів, які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. За стійкість і незламність українських захисників назвали “кіборгами”. Вони стали символом мужності та відданості, ідеалами вільної та незалежної України.

Напередодні Дня пам’яті кіборгів в Старобільському міському парку культури  відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам загиблим за незалежність України»  за участі голови Старобільської районної ради Романа Решетняка, в.о. голови Старобільської районної державної адміністрації Віталія Кононова, міського голови Яни Літвінової, військового комісара Старобільсько-Новопсковського ОРТЦК та СП Сергія Свириденка та військових.

Керівники вшанували пам’ять загиблих в боях за Донецький аеропорт  хвилиною мовчання.

Після кровопролитих боїв Донецький аеропорт став символом героїзму для всіх українців. Вічна Пам’ять!!