Про стан готовності до роботи за призначенням оперативної диспетчерської Луганської області.

13 січня відбулася апаратна нарада голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдая в режимі відеоконференсзвязку.  На нараді були присутні голова Старобільської районної ради Роман Решетняк , в.о. голови Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов та Старобільський міський голова Яна Літвінова.

На нараді доповідав директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Стогнієв про стан готовності до роботи за призначенням оперативної диспетчерської Луганської області. Він повідомив, що для розміщення диспетчерської служби на баланс було взято нежитлове приміщення у Старобільську, де проведено капремонт будівлі. Вартість робіт склала 18,9 млн. грн. Будівля повністю відповідає вимогам експлуатації. Для технічного оснащення оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у минулому році закуплено програмно-апаратний комплекс інформаційно-телекомунікаційної системи оперативно-диспетчерської служби. Обладнання придбано за рахунок коштів обласного бюджету на суму 11,3 млн грн.
З початку роботи єдиної диспетчерської служби було прийнято 4,5 тис. викликів, з них перенаправлено за екстериторіальним принципом 180 викликів.