Привітання голови районної ради з Днем працівників архівних утанов

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті  українського народу та єднаєте її з сьогоденням та майбутнім.
          Висловлюю всім архівістам району вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю.
День працівників архівних установ став професійним святом не тільки для працівників архівних установ, а й тих, хто веде велику роботу по схоронності документів довгострокового зберігання на місцях – підприємствах та установах району.

Бажаю вам  міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Успіхів і натхнення вам у відповідальній і благородній справі.

З повагою

Голова районної ради                                                     Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада