Привітання голови районної ради з Днем працівників суду України

Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону. Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!

Хай у ваших помислах буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро та любов від людської подяки.

Прийміть побажання міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!

Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності та оптимізму!

З повагою

Голова районної ради                                                Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада