Звернення голови районної ради у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину шани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Нам потрібно консолідувати зусилля влади та громадськості з метою посилення соціального захисту тих, кого торкнулася Чорнобильська трагедія. Адже їм потрібні особлива турбота, щира людська увага, дієва підтримка.

Висловлюємо глибоку вдячність мужнім ліквідаторам наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи. Засвідчую повагу фахівцям, які ще й дотепер виконують відповідальні завдання з їх мінімізації.

Ми глибоко вдячні всім жителям Старобільського району – учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

Щиро бажаю учасникам ліквідації наслідків аварії міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди.

З повагою,

голова районної ради                                                Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Звернення