Відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020 року на площі Гоголя м. Старобільськ відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, в.о. голови райдержадміністрації Віталій Кононов, голова та члени громадської організації «Ветеранів та інвалідів Союз Чорнобиль України в Старобільському районі».

Присутні висловили слова подяки та віддали шану всім тим, хто ціною власного здоров’я та життя захистив світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом та поклали квіти до Меморіальної плити і до пам’ятного знаку героям Чорнобиля.

Цього ж дня в  малій залі Старобільської районної ради відбулося нагородження грамотами учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.