Повідомлення для новообраних депутатів Старобільської районної ради

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Відповідно до ч. 3 ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції».

У зв’язку з наведеним, згідно зі статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, обрані депутатами місцевих рад (у т.ч. депутати Старобільської районної ради), зобов’язані впродовж 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня набуття повноважень депутата, подати шляхом заповнення на офiцiйному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за минулий 2019 рік за формою, що визначається Нацiональним агентством.

Крім того, депутати Старобільської районної ради зобов’язані також і щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офiцiйному веб-сайті Національного агентства декларацію за минулий звітний рік.

Старобільська районна рада