Привітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, громади кожного мешканця територіальної громади. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Місцеве самоврядування гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, відіграє важливу роль у повсякденному житті співгромадян, складає невід’ємну частину державного строю. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування.

Незважаючи на реформи та зміни, які відбуваються в країні, я впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування завжди залишатимуться мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу людям. І разом з усією громадою, депутатами і громадськими організаціями в мирі та злагоді підніматимуть потенціал громади на  вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Старобільському районі.

Бажаю всім представникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру і злагоди.

Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                                        Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання