Привітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня волонтерів (Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку)

Шановні волонтери!

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтерів. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Цей день є святом кожного, хто долучився до справи.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши волонтером, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

Саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Прийміть щиру подяку за чуйність, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

З повагою,

Голова районної ради                                                       Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада