Привітання голови районної ради з Днем працівників прокуратури України

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Вітаю вас з професійним святом!

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського законодавства, організують позасудовий захист прав громадян.

Ваш професіоналізм і відданість обов’язку дозволять не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв’язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Старобільщини, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

Бажаю всім працівникам і ветеранам прокуратури міцного здоров’я, миру, принциповості, наполегливості, стабільності вам і вашим родинам та успіхів у роботі!

З повагою,

Голова районної ради     Микола КУЛАЧКА