Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору 28.11.2020р.

Шановні жителі та гості Старобільського району!

28 листопада ми відзначаємо скорботну пам’ятну дату – День пам’яті жертв голодомору. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління.

Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають значення у нашому сьогоденні.

Наш обов’язок – зробити все можливе, щоб шанувати пам’ять жертв Голодомору, щоб такого не сталося з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками.

Висловлюю співчуття нащадкам та родинам загиблих.

Голова районної ради                           Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Звернення