Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. З цієї нагоди 13 листопада 2020 року в Старобільському районному Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи.

З професійним святом аграріїв Старобільщини привітали керівники району: заступник голови районної ради Сергій Домарєв та в.о. голови районної державної адміністрації Віталій Кононов. За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району кращі працівники сільського господарства були відзначені подяками Старобільської районної ради та райдержадміністрації.

Доброго настрою та щирих емоцій усім присутнім на урочистостях додали святкові концертні виступи творчих колективів Старобільського РБК.