Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Старобільщина славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

Вдячний вам, шановні аграрії, за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що, незважаючи на труднощі, зберігаєте високий рівень професіоналізму та залишаєтеся вірними селу.

З нагоди свята бажаю вам сил та наснаги на нові досягнення, здійснення задумів, впевненості у завтрашньому дні. Хай кожному з вас щедро віддячує професійна нива, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

Зі святом вас!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                                 Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання