Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

09 листопада 2020 року в Старобільському районному Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, що відзначається разом із Днем української писемності та мови.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися керівники району заступник голови районної ради Сергій Домарєв та в.о. голови районної державної адміністрації Віталій Кононов, які з нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток культури рідного краю нагородили кращих працівників закладів культури та майстрів народного мистецтва листом подяки і грамотами Луганської обласної державної адміністрації та грамотами Старобільської районної ради і райдержадміністрації.

Гарний та святковий настрій присутнім забезпечили музичні виступи учасників художньої самодіяльності Старобільського РБК.