Привітання голови районної ради з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Старобільщини!

Вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша професія особлива. Ви даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте ви для людей.

Ми цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури Старобільського району. Без вашої підтримки і розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі зміни на краще. Своєю наполегливою  творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідний край, примножуєте його успіхи і досягнення.

Бажаю вам творчого успіху, натхнення та людської вдячності за нелегку, але потрібну людям працю. Хай щастить вам у роботі та особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день буде світлим і сонячним!

З повагою

голова районної ради                                                                          Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання