Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, який відзначається у першу неділю листопада, у залі засідань Старобільської районної ради 30 жовтня 2020 року відбулися святкові урочистості.

З нагоди свята в залі зібрались представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Старобільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального та громадських організацій.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав голова районної ради Микола Кулачка. У своїй промові він висловив подяку працівникам соціальної сфери та побажав міцного здоров’я, злагоди і благополуччя.

За сумлінну працю, відповідальне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили грамотами.

Порадували винуватців свята музичні виступи творчих колективів Старобільського РБК ім.Т.Шевченка.