Звернення голови районної ради з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників!

Дорогі ветерани, шановні жителі Старобільщини!

28 жовтня в країні відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Це велична подія для кожного, хто пишається славним минулим свого народу, любить рідну землю, шанує невмирущий подвиг солдатів-фронтовиків.

У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто ціною неймовірних зусиль відстояли рідну землю, захистили свій народ від неволі та знищення.

Пам’ятаємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати державу з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Вітчизни.

Від щирого серця вітаю вас з 76-ю річницею звільнення України від фашистських загарбників!

Бажаю ветеранам війни та всім жителям Старобільщини здоров’я, щастя, добробуту, тепла і затишку у власних родинах, миру та злагоди.

З повагою,

Голова районної ради                                                       Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Звернення