У Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Тож, з цієї нагоди 14 жовтня 2020 року на  центральні площі міста відбулися урочистості присвячені святкуванню Дня захисника України та дня Українського козацтва. В заході прийняли участь народний депутат України Олександр Лукашов, Голова Старобільської районної ради Микола Кулачка та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Кононов. У своєму виступі голова районної ради Микола Кулачка привітав присутніх зі святом, висловив вдячність захисникам та побажав всім успіху, добра, щастя, злагоди і благополуччя.

Урочистий настрій заходу забезпечили музичні виступи творчих колективів Старобільщини.

За особистий внесок у захист територіальної цілісності, суверенітету та незалежність держави, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України найкращих захисників було нагороджено грамотами.

Захід закінчився покладанням квітів до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України.