Вітання голови районної ради з Днем захисника України!

Шановні захисники Вітчизни! Дорогі старобільчани!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України, давньої історичної традиції, є уособленням героїзму оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Цей день поєднує справжніх патріотів – сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою справу, за свою Вітчизну. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу і незалежність нашої держави.

У цей святковий день щиро бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби – солдатам і офіцерам.

З повагою,

Голова районної ради                                                       Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання