Відкриття дитячого садочка в селі Лиман

8 жовтня в селі Лиман відбулося відкриття нового дитячого садочка “Ромашка”, добудованого в рамках програми Президента України “Велике будівництво”, який розрахований на 60 дітей середнього та старшого дошкільного віку.

На заході були присутні голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай, голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, виконуючий обов’язки голови Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов.

З вітальними словами до педагогічного та майбутніх вихованців дитячого садку звернувся керівник області Сергій Гайдай.

Майбутні вихованці зворушливо зустріли гостей власними віршами.

Голова облдержадміністрації та Лиманський сільський голова урочисто перерізали стрічку та офіційно відкрили заклад. Після чого голова області та керівництво району оглянули приміщення та поспілкувались с директором Лиманського КДНЗ “Ромашка” Тетяною Бурян.