Привітання голови районної ради з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Шановні представники старшого покоління та ветерани Старобільщіни!

Першого жовтня в Україні, як і в багатьох країнах світу, відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цей день – данина шани, глибокої поваги всього народу до старшого покоління, людей, які вже зробили свій особистий вклад у розвиток країни та суспільства.

Турбота про людей похилого віку, ветеранів – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Ветерани, люди старшого покоління пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Бажаю усім людям старшого покоління, ветеранам міцного здоров’я на довгі роки, бадьорості духу, невичерпної енергії, злагоди, миру та благополуччя!

З повагою,

голова районної ради                                 Микола КУЛАЧКА