Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти

Шановні працівники освіти, ветерани педагогічної праці!

Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість і доброту, душевну теплоту і щедрість. День працівників освіти – свято, яке об’єднує усіх: дітей, батьків, вихователів, вчителів, майстрів, викладачів.

Саме Ви – педагоги, вчителі, вихователі, наставники – терпляче і вміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті.

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Саме педагог своєю повсякденною  працею формує людину та суспільство завтрашнього дня.

У цей святковий день хочеться висловити Вам щиру вдячність за Вашу натхненну, самовіддану і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за непохитну віру у кожного учня, за розуміння і підтримку.

Бажаю Вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму, міцного здоров’я та злагоди!

Зі святом!

З повагою,