Вітання голови районної ради з Днем фізичної культури та спорту України 12 вересня 2020 року

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Тому приділяється велика увага розбудові саме цієї галузі, розуміючи, що лише за здоровою нацією – майбутнє України.

Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. В районі зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших спортивних аренах.

Нехай для кожного фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття молодості.

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури!

З повагою,

Голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання