Сафронов Віктор Олексійович (некролог)

09 вересня 2020 року надійшла сумна звістка – на 57 році життя передчасно пішов з життя черговий Старобільської районної ради.

Віктор Олексійович народився 22 липня 1964 року в с. Лозовівка  Старобільського району Луганської області. Після закінчення школи вступив до МПТУ-93 м. Старобільська, де у липні 1982 року отримав професію муляра, монтажника стальних та залізобетонних конструкцій. З 1982 ріку по 1984 рік проходив службу в лавах Радянської Армії. У 1985 році вступив до СПТУ-93 м.Старобільськ, після закінчення якого отримав професію електрогазозварника. Трудову діяльність розпочав у 1986 році в Старобільський ПМК – 87 за професією електрозварника. З 1988 року по 1996 рік працював електрогазозварником у КСП ім. Мічуріна с.Половинкине Старобільського району.

В Старобільській районній раді працював з 2015 року на посаді чергового. Він був тактовною, щирою, доброзичливою людиною, відповідальним працівником.

Смерть цієї людини – це гірка втрата не лише для його рідних. Добра пам’ять про Віктора Олексійовича Сафронова назавжди залишиться світлою смужкою у серцях людей, які його знали.

Від імені виконавчого апарату та від себе особисто висловлюю наші співчуття рідним та близьким Віктора Олексійовича.

Голова  районної ради                                   Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Без рубрики