Відбулись урочисті заходи з нагоди Дня підприємця

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято являється визнанням важливості та великої ролі підприємництва в розвитку нашої держави. Здійснюючи свою діяльність, підприємці Старобільщини вносять значний внесок у соціально-економічний розвиток району та допомагають вирішувати актуальні проблеми: створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами і послугами, беруть участь у благодійних акціях.

З нагоди відзначення Дня підприємця 04 вересня 2020 року в малому залі будівлі Старобільської районної ради відбулися урочисті заходи. Підприємців привітали з професійним святом голова районної ради Микола Кулачка та голова райдержадміністрації Євген Погорєлий.

У своєму вітанні голова районної ради виразив щиру вдячність підприємцям за їх роботу та побажав успіху, здоров’я, щастя і злагоди.

Кращих підприємців за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва Старобільського району, високий професіоналізм, активну життєву позицію нагородили грамотами.

Святковий настрій для всіх учасників заходу забезпечили працівники Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка.