Привітання голови районної ради з Днем підприємця України!

Шановні підприємці Старобільщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом! У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю невтомною працею активно сприяти розвитку нашої держави.

Приватне підприємство є важливим чинником економічного розвитку країни та підвищення якості життя її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок, інші галузі економіки.

Підприємці нашого району – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного краю.

У цей святковий день бажаю всім Вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, миру, добра та благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Голова районної рад                                    Микола КУЛАЧКА