Привітання голови районної ради з Днем Незалежності України

Шановні жителі Старобільського району!

Вітаю Вас з 29-ю річницею Незалежності України!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашого народу, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Тому варто задуматись про день завтрашній, про майбутні покоління, про відповідальність кожного з нас за цілісність нашої держави.

Щиро бажаю вам та вашим рідним здоров’я, миру на рідній землі, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Зі святом!

З повагою,