Привітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України

Шановні жителі Старобільського району!

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із національних святинь — Державний Прапор України.

Державний Прапор є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях. Мить, коли піднімається Державний Прапор України, — це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле — Український народ.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах!

Зі святом!

З повагою,