Привітання голови районної ради з Днем будівельника 09.08.2020

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви представники мирної та творчої професії, яка завжди була й залишається однією із самих шанованих і почесних. Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість, щастя та задоволення оточуючим, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Неможливо сьогодні уявити розвиток держави без існування будівельної галузі, без будівельників. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства.

Бажаю вам миру, добра, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, наполегливості у досягненні своєї мети. Нехай  завжди оточують підтримка близьких людей та любов, а праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

З повагою,

Голова районної ради                           Микола КУЛАЧКА