Сергій Гайдай з робочою поїздкою відвідав Старобільщину

17 липня 2020 року голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у рамках робочої поїздки відвідав Старобільський район, де провів нараду за участю голови райради Миколи Кулачка, голови райдержадміністрації Євгена Погорєлого, керівників територіальних органів влади та основних підприємств району, представників силових структур і громадськість Старобільщини.

На нараді керівник області відповів на проблемні питання, які потребують оперативного вирішення. Зокрема, це питання про ремонт автомобільних доріг, що находяться на території району, про реконструкцію стадіону «Колос», про захист лісів від пожеж та відсутність пожежного автомобіля у ДП «Старобільське лісомисливське господарство», про дотримання законодавства у сфері пожежної безпеки у закладах загальної освіти району та інше.