Вітали працівників Національної поліції Старобільщини

Сьогодні, 3 липня 2020 року в актовому залі Старобільського відділу поліції відбулись урочистості з нагоди дня Національної поліції України.

Голова Старобільської районної ради Микола Кулачка привітав  правоохоронців району зі святом, подякував служителям закону за самовіддану працю та побажав, щоб вдача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками в їхньому житті. Також зазначив, що професійний обов’язок кожного співробітника поліції – незалежно від звання й посади, бути справжнім захисником прав та свобод людини, зберігати чистоту перед законом і власним сумлінням. Побажав всім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди.

За вагомий особистий внесок у підтримку законності та правопорядку на території району, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України кращих правоохоронців району нагороджено подяками районної ради та райдержадміністрації.

Після закінчення урочистостей працівники Національної поліції Старобільського відділу приступили до виконання своїх службових обов’язків.