Привітання голови районної ради з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції Старобільщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали свою долю з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тим, хто її потребує.

Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією. І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров’я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю. Щоб ваша мужність, професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина.

Бажаю вам та вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою, мирного неба, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, благополуччя та злагоди.

З повагою,
голова районної ради                                                   Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання