Привітання голови районної ради з Днем молоді

Шановна молодь Старобільщини!

Вітаю вас з прекрасним святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава утверджується, міцніє і саме Ви, маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту і процвітання України.

В цей прекрасний літній день бажаю Вам мирного безхмарного неба, творчої енергії, наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

З повагою,

голова районної ради                                                 Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання