Привітання голови районної ради з нагоди дня державної служби.

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем  державної служби.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Праця державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою, в процесі становлення України як правової, демократичної, європейської держави. Ви обрали державну службу, а отже, стали на шлях служіння народу України, віддаєте йому свої знання, свій досвід. Висловлюю щиру вдячність за сумлінну та наполегливу працю ветеранам,  які більшу частину свого життя присвятили державній службі та нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Тож нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю вам світлих життєвих обріїв, добра, міцного здоров’я.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

голова районної ради                                             Микола КУЛАЧКА