22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2020 року з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулося покладання квітів до пам’ятників  на Меморіалі Слави.

Захід проводився згідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

У заході взяли участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської райдержадміністрації Євген Погорєлий, працівники Старобільської районної ради, Старобільської райдержадміністрації та керівники громадських організацій.

Присутні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги, поклали квіти до Вічного вогню та до пам’ятного знаку Воїнам, загиблим за незалежність України.

З кожним роком все менше і менше стає тих, хто на свої очі бачив ті події, приймав в них участь та зі зброєю в руках захищав рідну землю, але пам’ять про них буде вічно жити у наших серцях та передаватиметься з покоління в покоління.

Слава їм, вічна і світла пам’ять!