З Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю на благо Старобільського району, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру та надію, яку ви даруєте людям.       Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Ви присвятили своє життя нелегкій, відповідальній і, водночас, найгуманнішій і благородній професії. В будні і свята ви стоїте на сторожі життя та здоров’я людини. Ваш високий професіоналізм, чуйність і доброта зміцнюють здоров’я нашої нації.

Зі словами щирої вдячності звертаюся і до наших дорогих ветеранів медичної служби, які знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

Щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання