Урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Традиційно в третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника. Тож 18 червня голова луганської обласної державної адмінстнації Сергій Гайдай привітав всіх медичних працівників області зі святом в режимі відео зв’яку. Урочистості в Старобільському районі відбулися напередодні, 19 червня 2020 року в  залі засдань Старобільської районної ради.

На заході були присутні голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, голова Старобільської райдержадміністрації Євген Погорєлий, керівники та працівники медичної сфери району.

Цього дня в залі засідань лунали численні привітання, звернені до працівників системи охорони здоров’я.

За високі досягнення у праці, професійну майстерність, чуйність, увагу до людей та з нагоди Дня медичного працівника керівництво району нагородили кращих працівників грамотами та подяками.

В урочистому нагородженні прийняв участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, який привітав присутніх зі святом, подякував за працю і побажав міцного здоров’я, добра, радості, миру та успіхів у роботі.

Гарний настрій та урочисту атмосферу заходу забезпечили яскраві виступи творчих колективів Старобільського районного будинку культури.