Вітання голови районної ради з Днем Фермера

Шановні фермери Старобільщини!

З часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

Без селянина немає держави, без фермера – майбутнього.

Прийміть, шановні фермери району, найщиріші вітання з Днем Фермера України, який в нашій державі згідно Указу Президента України №234/2020 «Про День Фермера» з цього року офіційно відзначають 19 червня! Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Здоров’я вам, наснаги та терпіння.

Зі святом.

З повагою,

голова районної ради                                              Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання