У Старобільську відзначили учнів за досягнення високих результатів у 2019-2020 навчальному році.

12 червня 2020 року у залі засідань Старобільської районної ради керівники району відзначили грамотами та цінними подарунками учнів району за досягнення високих результатів в обласних, всеукраїнських та міжнародних етапах інтелектуальних змагань, творчих конкурсів і спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році. У своєму виступі, який відбувся перед церемонією нагородження, голова районної ради Микола Кулачка звернувся зі словами подяки до дітей за високі досягнення, за те, що прославляють рідну Старобільщину, та зі словами подяки до батьків і вчителів, які надають можливість та допомагають реалізувати дітям їх особисті здібності.