Шановні жителі Старобільщини! Дорогі земляки!

3 червня ми з вами відзначаємо 82 -гу річницю з дня утворення  Луганської області.     Як відомо, історія — це не тільки, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за 82 роки  становлення і розвитку Луганської області Старобільскому   району, нам з вами, є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, старобільчани  трудилися та створювали, запроваджували та досягали. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього Луганщини і сьогодні об’єднує жителів району — працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує власні потенціал та досвід, сили та знання на благо нашої області. Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей завжди було і залишається головним пріоритетом у роботі органів місцевого самоврядування.

Пам’ятаймо, наше життя в Луганскій області  буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевнений, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєвих потреб  жителів Луганщини, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями!
         В день 82-річниці щиро дякую всім жителям нашого району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Луганської області і України в цілому. Хай Старобільський  район, як частка Луганської області, назавжди залишиться для вас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим! Бажаю вам міцного здоров’я, спокою і сімейного благополуччя, веселого святкового настрою.

Довголіття і процвітання Луганській області!

Голова  Старобільської районної ради                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання