Відбулася 42 сесія Старобільської районної ради

1 червня 2020 року відбулося засідання сорок другої сесії районної ради сьомого скликання. Сесія була скликана згідно пункту 2.3.7. Регламенту Старобільської районної ради сьомого скликання зі змінами та враховуючи лист голови Старобільської райдержадміністрації № 01-22/1038 від 29.05.2020 року у зв’язку з необхідністю проведення невідкладних заходів для забезпечення життєдіяльності району. У роботі сесії взяли участь 22 депутата.

На порядок денний сесії винесли 7 питань.

Зокрема, депутати внесли зміни до районної Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання», що збільшує можливості фінансового забезпечення якісної спеціалізованої медичної допомоги населенню району. Ввели до кінця 2020 року до штатного розпису КЗ «Старобільська дитяча школа мистецтв» додатково 5,17 штатних одиниць педагогічних ставок викладачів, які навчатимуть дітей Підгорівської сільської об`єднаної територіальної громади та утримання яких буде здійснюватись за рахунок іншої дотації Підгорівської сільської ради. Затвердили Проєкти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Половинкине Половинкінської сільської ради та с. Калмиківка, с. Кринички, с. Левадне, с. Новодонбаське Калмиківської сільської ради. Відповідним рішенням депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік на інше.

На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на сорок другій сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.