Привітання голови районної ради з Днем захисту дітей

Дорогі діти, шановні дорослі!

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми намагаємось виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Висловлюючи вдячність батькам за достойне виховання, зичу їм бути хорошим прикладом, а також безмежного терпіння, любові та мудрості у стосунках з нашими дітлахами.

Бажаю маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя всім, мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою

Голова                                                                        Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання