Меню Закрити

НАЗК ТА ФОНД ДЕРЖМАЙНА СПІВПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ НЕПРАВДИВИХ ДАНИХ ПРО ВАРТІСТЬ НЕРУХОМОСТІ В ДЕКЛАРАЦІЯХ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Фонд державного майна України уклали Меморандум про співпрацю, що передбачає надання НАЗК доступу до Єдиної бази даних звітів про оцінку.
Інформація з цієї бази даних буде використана під час перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
         Чому це важливо?
Єдина база даних звітів про оцінку містить інформацію щодо оціночної вартості таких об’єктів нерухомого майна:
• житлової нерухомості;
• адміністративної нерухомості;
• об’єктів промислової (складської) нерухомості;
• об’єктів торговельної нерухомості;
• земельної ділянки.
         Відтепер під час повної перевірки декларацій НАЗК зможе звіряти вартість об’єкту нерухомості, вказану суб’єктом декларування, із оціночною вартістю, вказаною в Єдиній базі даних звітів про оцінку.
         Це допоможе значно швидше виявляти випадки, коли суб’єкт декларування суттєво занижує вартість вказаного в декларації об’єкта нерухомості для приховування власних статків.
         Наразі НАЗК та Фонд держмайна розглядають можливість використання даних Єдиної бази даних звітів про оцінку під час проведення автоматичного контролю декларації.

За інформацією НАЗК: https://nazk.gov.ua/uk/bez-kategoriyi/nazk-ta-fond-derzhmajna-spivpratsyuyut-dlya-vyyavlennya-nepravdyvyh-danyh-pro-vartist-neruhomosti-v-deklaratsiyah/

Опубліковано в Новини
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту