Привітання голови районної ради з Днем пам’яті та примирення та з 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани та жителі району!

Напередодні світлих і урочистих для нас днів маю нагоду привітати всіх з Днем пам’яті та примирення, з 75-ю річницею перемоги над нацизмом!

Ідуть роки, та час непідвладний над пам’яттю про все пережите в роки війни, про подвиг солдатів Перемоги, які принесли українському народу та країнам Європи мир і визволення від нацизму.

Війна стала для нашого народу великим горем, тяжким випробуванням долі, від якого ще й досі стискаються серця.

Земний уклін нашим ветеранам, які захистили Вітчизну, здобули мир і  свободу, самовідданою працею відбудували країну з повоєнних руїн.

Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські воїни.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава героям, які в усі часи захищали рідну землю!

Шановні ветерани! Ми вдячні вам за Перемогу! Бажаю вам здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла!

Миру всім нам, єдності, свободи, достатку, злагоди та добробуту кожній родині!

Голова                                                                        Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання