Керівники району відвідали ветеранів Другої світової війни

Щороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята керівництво району відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому районі залишилося тільки 20 чоловік.

7 травня 2020 року голова районної ради Микола Кулачка спільно з головою райдержадміністрації Євгеном Погорєлим завітали у домівки ветеранів – Буракової Таїсії Михайлівни, Пенашкіної Олександри Степанівни, Хрипун Сергія Яковлевича, Вагіна Івана Семеновича та Фільова Миколи Якимовича.

Керівники району привітали ветеранів війни з наступаючим Днем Перемоги, подякували за стійкість і мужність та побажали добра, здоров’я, миру, щастя та злагоди. В знак пошани вручили ветеранам продуктові набори та квіти.

Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки

та щиро дякували за увагу.