Відбулася 41 сесія Старобільської районної ради

29 квітня 2020 року відбулося засідання сорок першої  сесії районної ради сьомого скликання. Сесія була скликана згідно пункту 2.3.7. Регламенту Старобільської районної ради сьомого скликання зі змінами та враховуючи лист голови Старобільської райдержадміністрації № 01-22/853 від 27.04.2020 року у зв’язку із значною загрозою розповсюдження епідемії коронавірусу COVID – 19 та можливою небезпекою для здоров’я і життя мешканців Старобільського району. У роботі сесії взяли участь 21 депутат. До президії був запрошений голова райдержадміністрації Євген Погорєлий.

На порядок денний сесії винесли 3 питання.

По першому питанню: депутати затвердили районну Програму розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання», що надає можливість фінансування виготовлення проєктно – кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція частини будівлі хірургічного корпусу під відділення невідкладної медичної допомоги КНП «Старобільське РТМО» та можливість забезпечення вчасного медичного обслуговування населення в умовах епідемії COVID – 19.

По другому питанню: відповідним рішенням депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.

По третьому питанню: з метою забезпечення якісним та своєчасним медичним обслуговуванням мешканців Чмирівської ОТГ, враховуючи звернення керівництва райдержадміністрації від 02.03.2020 року № 01-22/445 щодо транспортних засобів, які мають бути передані Чмирівській ОТГ, депутати внесли зміни до рішення районної ради від 18.09.2019 року №36/31 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Старобільського району Луганської області  у комунальну власність територіальної громади Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області», якими конкретизували передачу автомобіля для здійснення роботи мобільних медичних бригад з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19) та подальшого медичного обслуговування населення цієї громади.

Сесія проводилась з дотриманням умов карантину згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами. Депутати були забезпечені захисними масками та дезінфікуючим засобом для обробки рук.

На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на сорок першій сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.